Súťaž – hraj o 6pack

Nakúp v predajniach Kaufland počas špeciálnej akcie naraz aspoň 6 fliaš remeselného piva značky LIPTOVAR a hraj o 6 PACK remeselného piva z Liptova s doručením až k tvojim nohám.

3 VÍŤAZOV 6 PACKOV PIVA ŽREBUJEME KAŽDÝ TÝŽDEN.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Nakúp pivo Liptovar, urob skupinovú fotku fliaš, odfoť aj doklad o kúpe a fotku s pivom z Liptovaru a dokladom o kúpe z Kauflandu ulož ako komentár pod príspevok LIPTOVAR v KAUFLANDE_SÚŤAŽ na Facebooku alebo Instagrame.
www.facebook.com/liptovar
www.instagram.com/liptovar/

Ako sa bude žrebovať?

Žrebovanie prebehne vždy v pondelok po súťažnom týždni, teda v dátumoch 10. 7., 17. 7., 24. 7. a  31. 7. 2023.
Do žrebovania budú zaradení všetci súťažiaci, ktorí splnili stanovené podmienky a svoj komentár vložili pod príspevok na Facebooku alebo Instagrame v danom súťažnom týždni od pondelka 24:00, do nedele 24:00.
Mená výhercov budú uverejnené ihneď po žrebovaní, teda vždy v pondelok po súťažnom týždni a to do 14:00. Žrebovať sa bude samostatne za každý herný týždeň. Doručenie výhry prebehne do 14 dní od prijatia súkromnej správy výhercu s potvrdením ID údajov pre doručenie výhry.

Súťaž bude prebiehať v termíne 3. 7 . – 30. 7. 2023 vo všetkých prevádzkach Kaufland v Slovenskej republike. Do súťaže sa môžu zapojiť iba osoby staršie ako 18 rokov s trvalým pobytom v Slovenskej republike. Výhry budú doručované iba v rámci Slovenskej republiky.

Úplné znenie štatútu súťaže nájdeš tu: štatút súťaže 
Informáciu o ochrane osobných údajov nájdete tu: ochrana súkromia